Tuvākie PwC's Academy kursi
Nodokļu pamatkurss
 no 16. oktobra
Kā sagatvoties VID AML pārbaudei? 22. oktobrī
Kā risināt juridiskus jautājumus mazumtirdzniecības nozarē? 5. decembrī

NILLTPFN likuma prasību izpildes kontrole (1/41/19)

08.10.2019
Atvērtais raksts
VID turpina veikt pārbaudes ārpakalpojumu grāmatvedības un nodokļu konsultāciju pakalpojumu uzņēmumos, lai pārliecinātos, vai tiek izpildītas Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanas (NILLTPFN) likuma prasības. Lasīt vairāk..
..........................................................................................................................................................................

Kā pāriet uz bezpapīra grāmatvedību? (2/41/19) (0)

08.10.2019

Prakse

Digitālās ekonomikas laikmetā uzņēmējiem jāspēj sekot līdzi nozares tendencēm. Grāmatvedībā šī tiekšanās ir uz nākotni bez papīra, taču rodas jautājumi. Kā to izdarīt? Kādi rīki nepieciešami? Kādi normatīvie akti jāievēro? Lasīt vairāk..

Personas aizskaršana darba vietā – tiesiskais regulējums un tiesu prakse (3/41/19) (0)

08.10.2019

Prakse

Iepriekšējā rakstā informējām par problēmu – emocionālu vai psiholoģisku vardarbību pret darbinieku. Šajā rakstā aplūkotas tiesību normas, kas regulē emocionālu vardarbību, kā arī jaunākā tiesu prakse. Lasīt vairāk..

Aizdevumi saistītām personām – VID uzziņa apstiprina, kādos gadījumos nesadalītās peļņas apmērs nav jāsamazina (2/40/19) (0)

01.10.2019

Prakse

Pēc UIN reformas aizdevumi saistītām personām var veidot ar nodokli apliekamu objektu, radot jautājumu, vai aizdevumu var izsniegt bez UIN sekām. Šajā rakstā – par VID publicēto jauno uzziņu, kurā skaidrots, kā piemērojami aizdevuma izņēmuma kritēriji. Lasīt vairāk..

Emocionālā vardarbība darba vietā (3/40/19) (0)

01.10.2019

Prakse

Labvēlīga darba vide ir viens no faktoriem, kas veicina darbinieka produktivitāti. Taču darbiniekiem savā darba vietā nākas saskarties arī ar konsekventi negatīvu vēršanos pret sevi. Rezultātā personai atrašanās darba vietā kļūst nepanesama. Šajā rakstā – par emocionālās vardarbības veidiem, pazīmēm un apkarošanas iespējām. Lasīt vairāk..

Grozīs UIN likumu attiecībā uz pastāvīgajām pārstāvniecībām (2/39/19) (0)

24.09.2019

Projekts

Iepriekš esam informējuši MindLink.lv abonentus par plānotajiem grozījumiem UIN likumā. Šajā rakstā – tikai par grozījumiem, kas attiecas uz pastāvīgajām pārstāvniecībām (PP). Lasīt vairāk..

 

© 2019 PwC. Visas tiesības aizsargātas. PwC apzīmē PwC uzņēmumu tīklu un/vai vienu vai vairākus tā dalībniekus, kurā katrai dalīborganizācijai ir atsevišķas juridiskās personas statuss. Sīkāka informācija pieejama www.pwc.com/structure.  | Pēdējās izmaiņas veiktas: 09.10.2019