Apbalvoti uzslavētākie laba servisa uzņēmumi. MindLink.lv saņem Lursoft speciālbalvu.

12. aprīlī noslēdzās Vislatvijas klientu servisa kvalitātes uzlabošanas kampaņa „Uzslavē labu servisu!” Tika apbalvoti  uzslavētākie uzņēmumi, kurus visa marta mēneša garumā sabiedrība bija vērtējusi un uzslavējusi, kā arī saņemti ekspertu vērtējumi.

 

Paldies mūsu klientiem, sadarbības partneriem un kolēģiem par MindLink.lv uzslavām!

Priecāsimies par tikpat veiksmīgu sadarbību arī turpmāk! Un Jūsu ieteikumi un atsauksmes vienmēr tiks laipni uzklausīti!

 

Dažas atsauksmes:

"MindLink.lv sniedz daudzas atbildes, kas nepieciešamas gan nodokļu jautājumos, gan komerctiesībās. Portāls ir ļoti pārskatāms, viegli lietojams un informācija ir tiešām koncentrēta un kvalitatīva."

"MindLink.lv satur visaktuālāko informāciju par jaunumiem nodokļu jomā, turklāt šī informācija tiek pasniegta saprotamā valodā un ar prakstiskiem piemēriem, kā ši jaunumi var ietekmēt klienta biznesu."

"Paldies par operatīvajām ziņām un atbildēm uz jautājumiem! Lai veicas!"

"Informācija īsziņās ir veidota kā pakalpojums lietotājam, nevis kā „sausais” informācijas uzskaitījums."

"No visiem portāliem Latvijā, kas piedāvā šāda veida pakalpojumu, MindLink.lv ir ar visaugstāko tehnisko un profesionālo servisa līmeni."

 

Vairāk par kampaņu "Uzslavē labu servisu"...

Attēlā (no kreisās): Daiga Kiopa, Lursoft IT valdes locekle; Inga Ķempele, MindLink.lv projekta vadītāja; Baiba Apine, PricewaterhouseCoopers SIA Konsultāciju nodaļas vadītāja.

 
Kontaktinformācija
Inga Ķempele
inga.kempele@lv.pwc.com
Tel: 67094400
© 2017 PwC. Visas tiesības aizsargātas. PwC apzīmē PwC uzņēmumu tīklu un/vai vienu vai vairākus tā dalībniekus, kurā katrai dalīborganizācijai ir atsevišķas juridiskās personas statuss. Sīkāka informācija pieejama www.pwc.com/structure.  | Pēdējās izmaiņas veiktas: 06.02.2017