Pieteikuma forma

Abonentu ērtībām piedāvājam dažādu līmeņu un periodu abonēšanas iespējas:

- Sudraba līmeņa abonēšanu (līdz 20 lietotājiem) - pieejama visa informācija vortālā, kā arī iespēja uzdot jautājumus un saņemt atbildes no PwC konsultantiem (ja atbilde uz jautājumu prasa padziļinātu izpēti, PwC iepriekš vienojas ar klientu par maksas konsultāciju).

- Bronzas līmeņa abonēšanu (līdz 5 lietotājiem) - nav pieejamas Privātpersonu, Eiropas Savienības, Transfertcenu sadaļas. Atbildes uz jautājumiem par papildu maksu.

Detalizēti abonēšanas līmeņu apraksti pieejami šeit.

Pakalpojuma līflets

MindLink.lv abonements
Sudraba līmeņa abonentiem, kuriem lietotāju skaits pārsniedz 5 lietotājus, lūgums sarakstu iesūtīt e-pastā mindlink@lv.pwc.com.Piekrītu MindLink.lv lietošanas noteikumiem *

Pēc Jūsu pieteikuma saņemšanas, uz norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīta informācija pilnīgai pieteikuma apstiprināšanai.

 
Kontaktinformācija
Inga Ķempele
mindlink@lv.pwc.com
Tel: 6709 4400
© 2019 PwC. Visas tiesības aizsargātas. PwC apzīmē PwC uzņēmumu tīklu un/vai vienu vai vairākus tā dalībniekus, kurā katrai dalīborganizācijai ir atsevišķas juridiskās personas statuss. Sīkāka informācija pieejama www.pwc.com/structure.  | Pēdējās izmaiņas veiktas: 14.01.2019